A little bit of Bourbon And a broken neon sign Once again I'm riding shotgun To everything that's on my mind...

10.11.2005

21. listopadu 2005 v 17:20 | Lucy H. |  Dopisy
Nejdražší pane X!
Dneska je čtvrtek. Pořád o té neděli musím přemýšlet. Říkám si, pořád dokola a dokola. cítil jsi to samé co já nebo to pro tebe neznamenalo nic...? Tenhle dopis ti asi nikdy nedám přečíst. Píšu si to jen tak, pro sebe. Co teď asi děláš? O čem přemýšlíš? Nebo spíš o kom... O mně nebo o ní?
Konečně jsem si uvědomila tvou podobnost s Othelem. Ten taky žárlil... :) ale tahle tvá vlastnost se mi na tobě líbí.
Scházíš mi, tvůj úsměv, tvoje oči, letmé doteky. Ať se hnu nebo podívám kamkoliv, myslím na tebe, na nás. Pokud vůbec mám právo tohle slovní spojení použít. Nemám. Má ho ona.
Snažím se nemyslet, nevnímat. Ale nejde to. Cigarety, alkohol, psaní, kresba, nic nezabírá. Stále přemýšlím, vzpomínám a nevím jak utéct těm představám a něžným vzpomínkám. Chvíli pláču, chvíli jsem veselá.
Kéž bys tu byl a třeba jen mlčel, jen se usmíval. Všechno by bylo snazší. Kéž by tu nebyla ona. Zmizela, vypařila se jak cigaretový dým. Protože pak už by mezi námi snad nic nestálo.
Na druhou stranu zase přemýšlím. Když budeme spolu, co pak? Mně už chybí jen jeden rok školy a pak chci pryč, ale zároveň chci být s tebou. Tak co teď s tím? Co s náma? Jeden polibek na dobrou noc a konec. Tma a prázdnota, každý sám. Uvnitř hradeb svého trápení. V ten večer jsem to necítila jenom já. Tys mě chtěl, být se mnou stejně moc jako jsem si to přála já. Nebo snad ne?
Tak zatím dobrou noc, už nevím co psát, snad jen ... Cokoliv.
Tvá Lucinka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama